GAMO Cloud Dátové centrum

GAMO Cloud je prvé plne virtualizované cloud computing riešenie na Slovensku poskytujúce služby verejného, privátneho i hybridného cloudu

Pri jeho návrhu bol využitý koncept softvérovo definovaného dátového centra (SDDC) a jasnou voľbou bola technológia VMware, ktorá v tejto oblasti nemá na trhu konkurenciu. Využíva sa úplná virtualizácii sietí a úložiska za pomoci najnovších technológií VMware NSX a VMware Virtual SAN
Ako základ pre architektúru SDDC poslúžilo dátové centrum kategórie Tier III spĺňajúce certifikácie NATO a Národného bezpečnostného úradu.

Dátové centrum spĺňa najprísnejšie pravidlá bezpečnosti a dostupnosti.

  • Štandardy TIA 942 pre úroveň Tier III
  • Informačná bezpečnosť podľa ISO 27001 
  • ISO 27018 Ochrana osobných údajov v cloude 
  • Certifikácia CSA Star - Cloud Security Alliance.
  • Dostupnosť garantovaná na úrovni 99,97%.

Do GAMO Cloud migrujeme kompletné informačné systémy zákazníkov z výrobnej a zdravotníckej sféry, ktoré boli dosial doménou on-premise riešení

Služby poskytované dátovým centrom GAMO Cloud:

Ako doplnkovú službu poskytujeme monitoring systémov a aplikácií v infraštruktúre prevádzkovanej v GAMO Cloud. Stav Vašej infraštruktúry, nastavenie notifikácií, filtrovanie podľa zvolených parametrov dokážete sledovať aj v mobilnej aplikácii, ktorú máte k dispozícii.

Zrealizovať dokážeme aj služby typu Backup as a Service - zálohovanie aktuálnej kópiu virtualizovaných aplikácií umiestnených vo vašej infraštruktúre alebo v GAMO Cloud. Konfigurácie a cenové ponuky Vám pripravíme na požiadanie.

O spoločnosti GAMO
Spoločnosť GAMO a.s. je už 25 rokov stabilným poskytovateľom IT služieb na slovenskom trhu. Je partnerom s overenými skúsenosťami v poskytovaní IT riešení založených na modeli on-premise, ako aj na progresívnom koncepte cloud computingu. Cieľom spoločnosti je poskytovať zákazníkom všetkých veľkostí a z rôznych odvetví špičkové služby založené na najmodernejších technológiách.

GAMO Cloud je riešenie, založené na najnovších cloud technológiách, s vysokou úrovňou bezpečnosti a spoľahlivosti.
Našim zákazníkom garantujeme vysokú odbornosť, overené know-how a partnerský prístup, poskytovaný skúsenými a certifikovanými špecialistami. GAMO má uzatvorené partnerstvá s viacerými technologickými lídrami, podporené získanými odbornými certifikáciami. Sú zamerané na inovatívne a moderné riešenia akými je cloud, sieťové technológie, online služby, softvérové riešenia a technická podpora.

VMware partner logo       Microsoft partner logo       ESET partner logo       Veeam partner logo      

www.gamo.sk